Yhteiskuntatieteiden ja kauppatieteiden tiedekunnan yhteystiedot

Dekaanit

Sari Rissanen
No image.
Nimike
Dekaani
Sähköposti
sari.rissanen@uef.fi
GSM-numero
+358405943774
Suora numero
+358294455001
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3069/2, Joensuu Aurora 2095

Minna Tanskanen
No image.
Nimike
Yliopistonlehtori
Sähköposti
minna.tanskanen@uef.fi
GSM-numero
+358503728884
Suora numero
+358294455299
Huoneen tiedot
Joensuu Metria 364
Lisätietoja

Tommi Laukkanen
No image.
Nimike
Professori
Sähköposti
tommi.laukkanen@uef.fi
GSM-numero
+358503785145
Suora numero
+358294451127
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2128

Tiedekunnan lähipalvelut

Ulla Hurskainen
No image.
Nimike
Johtava hallintopäällikkö
Sähköposti
ulla.hurskainen@uef.fi
GSM-numero
+358505125238
Suora numero
+358294458100
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2098
Lisätietoja
Filosofinen tiedekunta sekä Yhteiskuntatieteiden ja kauppatieteiden tiedekunta

Elisa Ahola
No image.
Nimike
taloussihteeri
Sähköposti
elisa.ahola@uef.fi
GSM-numero
0403552181
Suora numero
0294455046
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/2

Annikki Honkanen
No image.
Nimike
Koulutuspäällikkö
Sähköposti
annikki.honkanen@uef.fi
GSM-numero
+358403552603
Suora numero
+358294455063
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3120/2

Johanna Järvinen
No image.
Nimike
Talouskoordinaattori
Sähköposti
johanna.jarvinen@uef.fi
GSM-numero
+358505968441
Suora numero
+358294452007
Huoneen tiedot
Joensuu Borealis 102

Anne Korhonen
No image.
Nimike
Opintokoordinaattori
Sähköposti
anne.m.korhonen@uef.fi
GSM-numero
+358504422686
Suora numero
+358294455126
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2086

Airi Leppänen
No image.
Nimike
Henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
airi.leppanen@uef.fi
GSM-numero
+358403552098
Suora numero
+358294455171
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3122/1

Laura Pulkka
No image.
Nimike
Opintosihteeri
Sähköposti
laura.pulkka@uef.fi
GSM-numero
+358504784564
Suora numero
+358294458111
Huoneen tiedot
Kuopio Snellmania 3121

Tuula Ranne
No image.
Nimike
Talous- ja henkilöstösuunnittelija
Sähköposti
tuula.ranne@uef.fi
GSM-numero
+358500257467
Suora numero
+358294455245
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora 2101

Maria Venäläinen
No image.
Nimike
Johdon assistentti
Sähköposti
maria.venalainen@uef.fi
GSM-numero
+358504424450
Suora numero
+358294455322
Huoneen tiedot
Joensuu Aurora II h 2102

Anni Jaaranen
No image.
Nimike
Opintosihteeri
Sähköposti
anni.jaaranen@uef.fi
GSM-numero
+358504422416
Suora numero
+358294455062